Teckning och akvarell Boï Edberg

520595

BOÏ EDBERG (1922-1992): (2) "Bara insekter och krymplingar kvar" och "Utan fotfäste", teckning och akvarell, signerade och daterade Boï Edberg 1968, ca 33x40,5 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

3822307
2018-02-16 10:48:26

2018-02-16 kl 13:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.