Stig Lindberg vaser

520360

STIG LINDBERG, vaser, 2 st., Gustavsberg, signerade Stig L samt Gustavsbergs studiohand, glaserat stengods, höjd ca 10 respektive 19 cm

Smärre repor i den större vasen

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Stig Lindberg vaser

Budhistorik (27 bud)
3820782
4 200
3819097
3816084
3 800
3819096
3 600
3816084
3 400

Slutpris SEK:
4 200
396 EUR, 475 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.