Anders Palmér oljemålningen

520355

ANDERS PALMÉR (född 1958): landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 37x37 cm

Fack 17

Anders Palmér oljemålningen

Budhistorik (39 bud)
3821181
4 600
3821177
4 400
3821173
4 200
3821170
3821168
3 800

Slutpris SEK:
4 600
418 EUR, 483 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.