Skrivschatull 1800-tal

520324

RESESKRIVSCHATULL, 17/1800-tal, mahogny, björk samt invändigt lackarbete i rött, bronserad utsida, inredning med lådor och fack, beslag i metall, höjd 21, 42x28 cm

Skador och slitage, omarbetat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Diverse, Möbler

Rum 7, Hylla 2

Skrivschatull 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
3821322
4 600
3821308
4 400
3821308
4 200
3819782
3813296
3 800

Slutpris SEK:
4 600
418 EUR, 483 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.