C. Reichert mikroskop

520121

C. REICHERT MIKROSKOP, Österrike, 1900-talets första hälft, krom och svartlackerat järn, signerat C. Reichert, Wien, nr 2575, höjd ca 34 cm, mahognyfodral samt diverse tillbehör medföljer, ej funktionstestad

Bruksslitage

Nautica/Technica, Diverse

Rum 7

C. Reichert mikroskop

Budhistorik (22 bud)
3819345
3 400
3817339
3 200
3813101
3817338
2 800
3813101
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.