Olav Westphalen Victorville akvarell

520118

OLAV WESTPHALEN (född 1963): "Victorville", daterad 2002, akvarell på papper, ca 204x212 cm

UTSTÄLLNINGAR: Maccarone, New York, "Olav Westphalen", 7 april - 13 maj 2002

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 19

Budhistorik (5 bud)
3818587
3 200
3817740
3807867
2 600
3803329
3802936

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.