Matbord teak

520110

MATBORD, 1900-talets mitt, etikettmärkt Skaraborgs möbelindustri Tibro Sweden, fanerat med ek, utdragbart, höjd ca 72, diameter 115 cm, 2 Iläggsskivor vardera ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 5

Matbord teak

Budhistorik (27 bud)
3816096
3816157
3816096
1 900
3808825
1 800
3815207
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.