Industrilampor, 1 par, Reflecto-Lux

520089

INDUSTRILAMPOR, 1 par, märkta Reflecto-Lux, 1900-talets andra hälft, metallskärmar emaljerade i svart med vit insida, gummisladdar, upphängning med stålvajer, höjd ca 32 cm, sladdlängd ca 5 m

PROVENIENS: Spårvägsmuseet i Stockholm

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Budhistorik (27 bud)
3819415
2 400
3819292
3819396
3819292
1 900
3818973
1 800

Slutpris SEK:
2 400
226 EUR, 272 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.