Satsbord 3 delar

520086

SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft, fanerat med teak, höjd 47-52, 37x28-55x37 cm

Omlackerade, ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Satsbord 3 delar

Budhistorik (24 bud)
3815758
1 800
3816069
1 700
3815758
1 600
3815745
3815550
1 400

Slutpris SEK:
1 800
164 EUR, 189 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.