ELINA BROTHERUS

520060

Elina Brotherus (1972-) "Self portraits with a Dancer IV" Ur serien "Self portraits) 1998.
Signerad, numrerad och daterad a tergo under inramningen. Vintage C-print på Kapa pannå, 3/5, 80x94 cm.

Certifikat medföljer.

Fotografi, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

ELINA BROTHERUS

Budhistorik (63 bud)
Bud EUR
3828038
1 250
3828024
3828026
1 150
3828024
3828020
1 050

Slutpris EUR:
1 250
12 389 SEK, 1 484 USD
Utropspris EUR: