JANI LEINONEN

520055

Jani Leinonen (1978-) "THE END"
Sign. 2007. Litografi, bladstorlek 75,5x56 cm.

Konst, Grafik, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

JANI LEINONEN

Budhistorik (70 bud)
Bud EUR
3828156
1 350
3828150
1 300
3828131
1 250
3828126
3828116
1 150

Slutpris EUR:
1 350
13 818 SEK, 1 579 USD
Utropspris EUR: