Soffa Danmark 1900-tal

520052

SOFFA, 1960-tal, Danmark, klädd i cognacsfärgat skinn, bestade ben i trä, sitthöjd ca 40, längd 175 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa Danmark 1900-tal

Budhistorik (44 bud)
3819113
6 200
3819045
6 000
3819110
5 800
3819045
5 600
3818894
5 400

Slutpris SEK:
6 200
584 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.