Helmer Osslund

520017

HELMER OSSLUND (1866-1938): Norrlandsmotiv, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå av papp, ca 32x72 cm

Smärre färgbortfall

Helmer Osslund

Budhistorik (6 bud)
3812286
12 500
3812135
12 000
3807301
10 000
3804748
5 000
3804674

Slutpris SEK:
12 500
1 178 EUR, 1 415 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.