Silverbestick

519910

SILVERBESTICK, 1900-tal, 11 st matskedar, 2 matgafflar, sockertång och tesil, blandade stilar, vikt 670g

Brukslitage och beläggningar

Silver

Silverbestick

Budhistorik (9 bud)
3802914
1 600
3815328
3802914
1 300
3810159
3802914

Slutpris SEK:
1 600
151 EUR, 181 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.