Silverbestick

519908

SILVERBESTICK, 1700- till 1800-tal, 48 st skedar, blandade stolekar, modeller och stilar, vikt ca 1890g

Bruksslitage och smärre beläggningar

Silver

Silverbestick

Budhistorik (5 bud)
3816468
5 400
3802911
5 200
3811795
5 000
3802911
4 800
3800438
3 200

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.