Pierre Dmitrienko färglitografi

519878

PIERRE DMITRIENKO (Frankrike 1925-1974): Komposition, signerad och daterad P Dmitrienko -72, 243/300, färglitografi, ca 68,5x49 cm

Fack 27

Budhistorik (12 bud)
3816320
3815267
3813541
3815266
3813541
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.