Glasmonter

519801

GLASMONTER, 1900-talets första hälft, stomme i ek, insidan klädd i textil, höjd ca 33 cm, ca 63x91 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Glasmonter

Budhistorik (17 bud)
3816679
3 400
3813088
3 200
3816675
3 200
3813088
3816671
2 800

Slutpris SEK:
3 400
320 EUR, 385 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.