Bordslampa

519782

BORDSLAMPA, art deco, (1920-30-tal), kromad metall och bakelit, kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 41 cm.

Visst slitage.

Belysning, Bordslampor

Bordslampa

Budhistorik (20 bud)
3813653
1 300
3811237
3809134
3811236
3809134
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.