Bergerer Louis XVI-stil

519764

BERGERER, 1 par, 1800-tal, Louis XVI-stil, bemålade, plyschklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, färgbortfall, fläckad klädsel

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Bergerer Louis XVI-stil

Budhistorik (18 bud)
3816724
5 000
3816658
4 800
3816719
4 600
3816658
4 400
3815850
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.