Karmstolar

519725

KARMSTOLAR, 2 st, 1800-tal, senempire, dekor i intarsia av akantusslinga samt lyra, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, några svarvade dekordelar saknas, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstolar

Budhistorik (30 bud)
3816668
3816659
2 800
3816665
2 800
3816659
2 600
3816650
2 400

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.