Karmstolar

519721

KARMSTOLAR, 1 par, gripsholmsfåtöljer, dunplymåer med rödrutig klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Klädsel med slitage/skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Karmstolar

Budhistorik (12 bud)
3816467
2 400
3816465
3816294
3816292
3816115
900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.