Eric H Olson färgserigrafi

519702

ERIC H OLSON (1909-1995): Komposition i rött, signerad Eric H Olson, numrerad 35/100, färgserigrafi, ca 75x60 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Eric H Olson färgserigrafi

Budhistorik (16 bud)
3802368
3814661
3802368
950
3814660
900
3802368
850

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.