Taklampa

519663

TAKLAMPA, 1900-tal, emaljerad plåt, höjd 48, diameter 39 cm

omarbetad, slitage, skador

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 7

Taklampa

Budhistorik (6 bud)
3816398
550
3803125
500
3816397
450
3803125
3809105

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.