Bägare i silver

519566

BÄGARE, 6 st., silver, förgyllda inuti, svensk kontrollstämpel, 1929, med gravert monogram, höjd ca 10,5 cm, vikt ca 348 g, etui

Smärre slitage, etui trasigt.

Silver

Bägare i silver

Budhistorik (9 bud)
3816770
2 400
3816763
3814122
3814121
3805957
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.