Christo Wrap in wrap out

519545

CHRISTO (USA, född 1935): Wrap in wrap out, signerad med dedikation på baksidan, offsetlitografi för utställning på Museum of Contemporary Art i Chicago 1969, ca 84x60 cm

Föremålet visas på Nybrogatan 32, Stockholm, 8-12 feb
Utlämning sker i Magasin 5 i Frihamen, Stockholm,
fr o m 14 feb

Christo Wrap in wrap out

Budhistorik (59 bud)
3816568
10 000
3816587
9 800
3816568
9 600
3816585
9 400
3816568
9 200

Slutpris SEK:
10 000
942 EUR, 1 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.