Severin Nilsson

519506

SEVERIN NILSON (1846-1918): Solnedgång, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 100x70 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Severin Nilsson

Budhistorik (5 bud)
3826083
3 200
3822352
3818379
3814483
3812548

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.