AXEL KARGEL

519090

Axel Kargel (1896-1971). "Landskap".
Sign. 1967, märkt Öland. Olja på pannå 35x44 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

AXEL KARGEL

Budhistorik (23 bud)
Bud EUR
3818722
3818718
3818711
2 800
3818715
2 800
3818711
2 700

Slutpris EUR:
29 732 SEK, 3 562 USD
Utropspris EUR: