MARJATTA TAPIOLA

519040

Marjatta Tapiola (1951-). Skalle på rött.
A tergo sign. 2017. Tusch, akryl och olja på duk 48x33 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

MARJATTA TAPIOLA

Budhistorik (66 bud)
Bud EUR
3827856
3 310
3827851
3 110
3827851
3 100
3827847
3 010
3827849
2 910

Slutpris EUR:
3 310
33 879 SEK, 3 872 USD
Utropspris EUR: