Madeleine Pyk (född 1934) Kafeinteriör

518778

MADELEINE PYK (född 1934): Kaféinteriör, signerad och numrerad 113/150, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 22

Budhistorik (18 bud)
3815697
3813239
3812247
3813238
3812247
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.