Börge Lindau B4-47 Oblado stolar 4 st

518465

BÖRGE LINDAU, "B4-47 Oblado", stolar, 4 st, Blå Station, björk med ben i stål, stapelbara, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (11 bud)
3816496
950
3800267
900
3800267
700
3816428
650
3800267
600

Slutpris SEK:
950
89 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.