MILLA TOIVANEN

518197

Milla Toivanen (1972-) "Himmelska varelser (II hovdamen)".
A tergo sign. 2017. Olja på duk 61x61 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

MILLA TOIVANEN

Budhistorik (57 bud)
Bud EUR
3827375
1 160
3827370
1 110
3827364
1 060
3827359
1 010
3827361
990

Slutpris EUR:
1 160
11 873 SEK, 1 357 USD
Utropspris EUR:
600