Nathalia Edenmont Pelican

516522

NATHALIA EDENMONT (Ukraina, född 1970): "Pelican", monterad på aluminium, c-print, a tergo signerad och daterad Edenmont, 2004-07, ca 40x42,5 cm

Obetydligt hanteringsslitage

Fotografi

Rum 20

Nathalia Edenmont Pelican

Budhistorik (13 bud)
3788104
4 200
3788020
3787357
3 800
3788018
3 800
3787357
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.