Fåtöljer Bruno Mathsson

515139

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Jetson", Dux, klädsel i ljust skinn, kromad centalfot, etikettmärkta

Slitage, fläckar, klädsel med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtöljer Bruno Mathsson

Budhistorik (46 bud)
3773149
14 500
3773148
14 000
3773142
13 500
3773140
13 000
3773120
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 399 EUR, 1 589 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.