SIMEON ÖQUIST

514797

Simeon Öquist (1868-1955): Fiskare, signerad och daterad 1949, olja på duk, ca 49x43 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

SIMEON ÖQUIST

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
3773312
70
3763967
30

Slutpris EUR:
70
667 SEK, 87 USD
Utropspris EUR: