Taisto Ahtola oljemålning

514772

TAISTO AHTOLA (1917-2000): "Cape"
signerad, olja på pannå, ca 35x27 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Taisto Ahtola oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
3782879
170
3782164
160
3773406
150
3770758
100
3770012
40

Slutpris EUR:
170
1 619 SEK, 210 USD
Utropspris EUR:
500