Alfred Bergström oljemålning

514695

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930), kustmotiv med båt, signerad A. Bergström, olja på duk, 30x42 cm

Bleknad signatur

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Alfred Bergström oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3770038
3 200
3770043
3770038
2 800
3770032
2 600
3769496
2 400

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.