Mugg sterlingsilver London

514691

MUGG, sterlingsilver, punsad dekor, invändigt förgylld, stämplad AGP London1866, höjd 13 cm, vikt 310 g

Silver

Mugg sterlingsilver London

Budhistorik (21 bud)
3770002
2 400
3769912
3769106
3769911
3769106
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.