Bordslampor mässing

514656

BORDSLMAPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, märkt Abo Randers, höjd inkl. skärm ca 60 cm

Slitage, smärre bucklor, skärmar med fläckar

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Bordslampor mässing

Budhistorik (1 bud)

3758430
2018-01-16 17:01:46

2018-01-22 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.