Anders Zorn LavardsAnders

514508

ANDERS ZORN (1860-1920): "LavardsAnders", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15,7x11,7 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 168, Anders Zorn, Lavards

Anders Zorn LavardsAnders

Budhistorik (7 bud)
3765326
3765308
3 600
3765260
2 600
3765173
1 700
3765172
1 600

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.