Plakett porslin Kina

514469

PLAKETT, porslin, Kina, 1900-talets slut, dekor av figurscen under tall i emaljfärger, järnoxid samt sepia, kalligrafi, två sigill, ca 75x22 cm, ej inramad

Smärre kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Plakett porslin Kina

Budhistorik (3 bud)

3767847
3757299
3757051

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.