Golvlampa mässing

514274

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, textilskärm, för 4 ljuspunkter, höj- och sänkbar, höjd ca 167, Ø 60 cm

Bruksslitage, fot med bucklor, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa mässing

Budhistorik (10 bud)
3764384
750
3762961
700
3764383
650
3762961
600
3750209
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.