Skåp

514256

SKÅP, 1900-talets första hälft, polykromt bemålat, skuren dekor, invändigt med hyllor, nederdel med låda, höjd ca 149, 114x47 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skåp

Budhistorik (16 bud)
3765380
2 400
3765382
3765380
3765215
1 900
3765215
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.