Petter Thoen Clark Kent

514205

PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 62/295, färglitografi, bildmått ca 26x40 cm

Fack 14

Petter Thoen Clark Kent

Budhistorik (16 bud)
3768960
1 700
3768959
1 600
3768958
3768957
1 400
3768955
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.