Ring 14 k guld rosenstenar

514168

RING, 14 k guld, skuren svart agat intaglio föreställande romersk krigare, sidodekor på vardera sida med 6 smådiamanter med rosenslipning, vikt ca 6,9 g

Agat med repor, rosenstenar med hack och skador

Guld/Smycken

Ring 14 k guld rosenstenar

Budhistorik (6 bud)
3761889
1 300
3760745
3756282
3753696
500
3753693

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.