Catrine Näsmark oljemålning

513946

CATRINE NÄSMARK (född 1970), ll Aurora, monogramsignerad och daterad 03, olja på duk, ca 120 x 120 cm

Rum 16

Catrine Näsmark oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3760750
6 400
3760435
6 200
3759896
6 000
3757298
5 000
3757297

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.