Antoine Coypel, hans krets

513915

ANTOINE COYPEL
Hans krets, "Hera och Apollo"
Olja på duk 99 x 130 cm.

Uppfodrad duk. Retuscher. Fläckar. Slitage.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Antoine Coypel, hans krets

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
3751290
860
3749353
620
3747432
600
3747168
380
3745858

Slutpris EUR:
860
9 461 SEK, 993 USD
Utropspris EUR: