Barry Mason

513181

BARRY MASON (född 1947): Marinmålning, signerad Barry Mason, olja på duk, 61x89 cm

Barry Mason

Budhistorik (10 bud)
3750827
8 000
3750826
7 000
3750813
6 000
3750810
5 000
3750325

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.