Miniatyrer Berndt Friberg

513171

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 4 st, 1970-tal, stengods, lysterglasyr, signerade Friberg, höjd 4-8 cm

Keramik/Porslin, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Miniatyrer Berndt Friberg

Budhistorik (3 bud)

3743031
2 800
3743027
2 600
3743026

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.