Ib Kofod-Larsen sideboard

513140

IB KOFOD-LARSEN, sideboard, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik, valnötsfaner, ben i metall, 3 dörrpar, höjd 76,5, 240 x 45 cm

Bruksslitage, senare ben, delvis löst bakstycke

Möbler, Skåp, byråer, Design

Ib Kofod-Larsen sideboard

Budhistorik (47 bud)
3751595
20 000
3751593
19 500
3751586
19 000
3751590
19 000
3751586
18 500

Slutpris SEK:
20 000
2 018 EUR, 2 396 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.