Rökelsekar Kina

513137

RÖKELSEKAR, keramik, Kina, 1800-tal, tripod, celadonglasyr, diameter ca 30 cm, höjd ca 13 cm

Kantretusch, krackelyr

Orientaliskt, Porslin

Rökelsekar Kina

Budhistorik (42 bud)
3751268
5 800
3751253
5 600
3751267
5 600
3751253
5 400
3751266
5 200

Slutpris SEK:
5 800
527 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.